KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12099285

nr 1209 9285

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Fågel, signerad. Olja på duk, 81x100

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 8 oktober 2018
kl 18:06:38

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik